بیانیه سازمان بسیج حقوقدانان استان زنجان

سازمان بسیج حقوقدانان استان زنجان به مناسبت ۹ دی ماه بیانیه صادر کرد.

نهم دی ماه تجلی بصیرت و هوشیاری ملت و دولت

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج حقوقدانان استان زنجان :سازمان بسیج حقوقدانان با صدور بیانیه‌ای به مناسبت حماسه نهم دي، بر لزوم حفظ ارزش‌های اسلامی، همدلی و وفاق ملی و نیز ضرورت هوشیاری و بصیرت در برابر دشمنان تأکید کرد.

بیانیه مذکور به شرح ذیل می باشد.

 

بسم الله الرحمن الرحیم

بیانیه سازمان بسیج حقوقدانان استان زنجان به مناسبت گرامیداشت حماسه ۹ دی

 

(حادثه ۹ دی یک حادثه ماندنی در تاریخ ماست ... این حادثه بایستی حفظ شود ، بایستی گرامی داشته شود . ) مقام معظم رهبری

ایام بر یکدیگر رجحانی ندارند بلکه مجاهدت و اراده ملت ها است که روزی را برجسته تر و ارزشمند تر از سایر ایام می سازد و آن را متمایز می کند .

۹ دی، یادآور تجدید پیمان ملت با ارزشهای انقلاب اسلامی و ولایت است و این خود حاصل بصیرت و آگاهی مردم ایران است که برگرفته از فرهنگ عظیم عاشوراست که جهانیان را تسلیم اراده خود کرد و خشم و عصبانیت دشمنان داخلی و خارجی و منافقین ملت را همراه با انفعال و عقب نشینی از مواضع نا درستشان به ارمغان آورد. این روز در تاریخ پر افتخار انقلاب اسلامی از حماسه های ماندگاری است که همگان شاهد  پیوند عمیق بین مردم و ولایت برای خاموش کردن فتنه های ملی و بین المللی  بودند. ملت در این روز با حضور میلیونی خود نشان داد که اگر کسی برسر شاخه درخت انقلاب بنشیند ، فتنه گری راه بیندازد ، شاخه آفت زده را هرس خواهد کرد و فتنه گر را به انزوا خواهد کشاند.

روز ۹ دی حادثه ای ماندگار در تاریخ ایران اسلامی رقم زد و بصیرت مردم این مرز و بوم را بار دیگر به اثبات رساند .

فتنه ۸۸ فتنه ای عمیق بود که در آن دولتهای خبیث و متخاصم نقش ایفاء می کردند . اما غافل از این بودند که با حماسه،بی نظیری چون حماسه نهم دی ماه ملت ایران روبرو خواهند شد . مردم پایبندی خودرا به ((اسلامیت)) و ((جمهوریت )) نظام و در (( ولایت پذیری )) اعلام داشتند و (( بصیرت )) خودرا با تبعیت از ولایت فقیه به اثبات رسانیدند .

 

در نهم دی ماه بار دیگر به معاندین گفته شد : ((جمهوری اسلامی نه یک کلمه بیشترو نه یک کلمه کمتر )) .

ضمن بزرگداشت یوم ا... نهم دی اعلام می داریم که همگام با ملت  شهید پرور، آگاه و بصیر چون همیشه در زیر پرچم ولایت در خدمت به نظام جمهوری اسلامی تا اهدای آخرین قطره خونمان ثابت قدم ایستاده ایم و پیوسته گوش به فرمان و لبیک گوی اوامر رهبر عزیزمان ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای( مدظله العالی) خواهیم ماند و آمادگی خود را برای حضور در تمامی صحنه ها  علی الخصوص در جبهه مبارزه با استکبار جهانی و جبهه دفاع از حریم آل الله که در سوریه و عراق در جریان است اعلام نموده و برای حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی و آرمان های نظام و انقلاب در راه تحقق این اهداف متعالی از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد و در این روز- یعنی نهم دیماه ؛ ما حقوقدانان بسیجی استان زنجان انتظار داریم که :

۱- برای رسیدن به اهداف متعالی نظام، دشمن شناسی ، وقت شناسی و اقتصاد مقاومتی که میثاق دولت و ملت است مورد توجه قرار گیرد .

۲- مسئولان با روحیه ای انقلابی و تفکری بسیجی از اسلام ، انقلاب اسلامی ، رهبری نظام  و ارزشهای آن دفاع نموده و به آن پایبند باشند.

۳- مسئولان و دست اندرکاران ؛ پیام نهم دیماه را که نشان داد :مردم انقلابی وهوشیار ایران اسلامی تنها دل در گرو اسلام ورهبری دارند وبا هیچکس عهد وپیمان ابدی نبسته اند را در یافته وهمت خود را بیش از پیش در خدمت به اسلام و مردم بکار گیرند.

۴-پرهیز از هرگونه اقدام تفرقه افکن و یا اقدامی که سبب تضعیف یا خدشه به ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد، مدنظر همگان قرار بگیرد.

۵-قانون مداری وپرهیز از قانون گریزی سر لوحه مسئولین محترم قرارگیرد

۶-توجه به خود باوری داخلی و تلاش برای رفع وابستگی نرم افزاری و سخت افزاری به غرب و دشمن مورد عنایت همگان باشد.

 

والسلام علی عباد الصالحین

حقوقدانان بسیجی استان زنجان

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.